Eyüpoğulları Şehirlerarası Nakliyat

Eyüpoğulları evden eve nakliyat Şehir içi şehirler arası nakliyat; denince akla sadece evden eve nakliyat işi gelmemeli bizim işimiz yıllardır evden eve nakliyat işinin yanısıra nakliyat işidir. Her türlü eşyanızı gönderirnizi güven ile taşıyor ve adresine ulaştırıyoruz. Fuar taşımacığı, koli taşımacılığı, endüstriyel taşımacılık, ofis taşıma, fabrika taşıma, banka taşıma, malzeme taşıma, gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Biz dünyayı taşıyoruz sloganı ile artık mesafeler bir telefon kadar sizlere yakın. Şehirler arası taşımacılıkta taşınacak eşyanın ve malzemenin hacmine ve ağırlığına göre araç seçimi yapılır. Bunu expertizimiz sizlerin yerine yapmaktadır.

SİZDE BU FARKI YAŞAYIN, İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ

"Eyüpoğulları evden eve nakliye ve taşımacılık hizmeti"


Expertizin araç seçimi yaparken içinde buluduğu durumu hızlıca analiz etmektedir ve size şunu sorar bu sadece yerine mi ulaşacak veya yolda yanına malzeme vs gelecek mi kırılabilirmi, akabilirmi, sıvı mı, katı mı, her malzemenin ambajlanması ve araca yerleştirilmesi farklıdır, hatta kullanılan ambalaj malzemesi bile farklılık göstermektedir. Sıvı ve akıcı malzemelerde asla ve asla malzemelerin çevresi korunmadan ambaljlanma veya kolileme yapılamaz. Öncelikli taşınacak malzeme sıvıyı geçirmeyecek malzeme ile izolo edilir ve ardından çarpmalara ve darbelere dayanımı için de ayrıca kalın kartonlar, plastik ve ahşep malzemeler yardımı ile itina ile paketlenmesi ve bulunduğu yerde sabitlenmesi sağlanır.

Kırılabilir malzemelerin muhafazası nasıl olmalıdır? Şehirler arası nakliya işinde kırılabilir malzemelerin muhafazası ve taşınması çok riskli ve meşaggatli bir iştir. İşinin ehli olmayan taşıma firmaları veya kişiler bunun farkında olmadan gönderi ve taşınacak malzemelerinize istemeden de olsa zarar vermekte sizleri zarara uğratmaktadır. Bizler yıllardır bu işi yaptığımız için bizim kırılabilir eşyalarınıza karşı önlemlerimiz vardır. Bu önlemlerin başında eşyaların düzgün paketlenmesi vardır. Ardından ise malzemelerin herhangi bir durumda araç seyir halinde iken aracın ani fren ve darbelerine karşı muhafaza ve sabitlenmesi bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız güven ile paketlenmiş ve taşınmış olur.

Bizler şehirler arası mesafeleri katetme de artık uzman olduk karşımıza çıkacak her türlü engeli durumu önceden farkedip tedbirimizi almaktan asla kaçınmamaktayız biz Eyüpoğlu nakliyat olarak işimizi seviyor ve güven ile şehirler arası ve şehir içi taşımacılığı yapmaktayız.