Eyüpoğulları Ofis Taşıma

Ofis büro taşımacılığında yapacağımız ilk işlem ofisinize eksperimizin gitmesiyle başlar. Eksperimizin eşyalarınızın için yaptığı inceleme sonucu gerekli malzeme, işci ve araç temini yapar. Para kasası gibi ağır eşyalarınız için özel taşıma araçları her zaman hazır tutulur. Nakliyenizin başladığı gün içerisinde arşiv, dolap ve diğer masaların daha seri şekilde demontesinin yapılması alet ve edevatlar ile Karadeniz Nakliyat tarafından hazır hale getirilir. Eşyaların her hangi bir karışıklığa mahal verilmemesi açısından koli ve evraklarınız tek tek numaralandırılarak taşınmaktadır.SİZDE BU FARKI YAŞAYIN, İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ

"Eyüpoğulları evden eve nakliye ve taşımacılık hizmeti"


Taşıma sistemimiz peki nasıl yapılmaktadır ? İlk önce taşıma yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların listesi çıkarılır. Eksperimizin raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır ve bu program çerçevesinde tüm masalar, dolaplar yeni ofisinizdeki eşyaların yerleri numaralandırılmaktadır. Buradaki amaç eşyaları numaralandırarak yeni ofisinizdeki eşyaların karmaşasını önlemektedir. Tüm klasörleriniz paketlenir. Paketlenmiş dosyalar hangi odadan alınmış ise yeni ofisinizde, klasörlerin üzerindeki numaralara göre yerleştirilir.

Eşyaların en iyi şekilde zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır, mobilyalar demonte edilir ve en iyi statüde ambalajı yapılır. Müşterimizin istediği doğrultusunda eşyalar yeni ofisinde istediği yere yerleştirilir. Elektronik bazda olan eşyalar için ayrı ve özel paketleme malzemeleri kullanılarak ayrı ayrı paketlenir. Para kasası gibi özellikli eşyalar yine bu konuda uzman elemanlarımız tarafından taşıma işlemi yapılır.