Eyüpoğulları Nakliyat Fabrika Taşımacılığı

Nakliyat sektörünün öncü firmaları arasında yer alan firmamız güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Eyüpoğulları Nakliyat ekibi fabrika taşımacılığı konusunda eğitimli ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Firmamız işlerini uzman personellerle gerçekleştirdiği gibi taşıma için kullandığı ekipmanları da kaliteli olarak seçmektedir. Ayrıca firmamız ile gerçekleştirilecek fabrika taşımacılığı işleminin her aşaması sigorta kapsamında bulunarak fabrikanızda ki bütün aletler ve araçlar garanti altına alınmaktadır.

Fabrika Taşıma, taleb çok az olsada, talebin çokluğu veya azlığı aslşa firmamız açısından bağlayıcı olmamaış, hizmette kalite çıktası en yukaruıda olacak şekide müşteriye hizmet verilmeye çalışılmıştır. Diğer Nakliye hizmetlerine göre biraz daha ağır ve meşaketliolup uğraş ve iş gücünbe dayalı olan fabrika taşımacılığı, firmalar arsında rekabetinde yoğun olduğu bir hizmet alnıdır.

Fabrikada bulunan makinaların digital olmalası ve fabrikadabulunan eşyaların, ürünklerin, hammaddelerin fazlalığıbu alanda hizmet veren firmaların araçlarını büyük olması yönünde tercih yapmalarına ve personelide bu konuda eğitimli olmalarına dikkat edecek şekilde tercih etmelerine sebep olmuştur.


Fabrika Naksiyesi hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında fabrika da bulunan eşyaların ambalajlanmasıdır. fabrikada bulunann kaplayıcı kimyasal ve risk payı olan hammaddelerin taşınması başka bir araçlka mzel olarak yapılmalıdır.

Fabrikada Bulunan digital ve elektornik ekipmanların taşınması için tıpki ofis taşıma daki gibi bir yol çizilir.

Bu hizmet büyük özen gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika taşımacılığı gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması gerekmektedir. Fabrikada yapılan işlerin aksaması üretiminde aksaması anlamına gelmektedir. Bu durum ise fabrikaya taşınma hizmeti dışında ek masraf olarak eklenmektedir. Bu nedenle firmamız fabrika taşımacılığında uygulamış olduğu ekspertiz hizmeti ile taşıma işlemi öncesi fabrikada ki eşyaları ve durumu inceleyerek işlerin aksamadan nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili plan hazırlamaktadır. Uzman personelimizin hazırlamış olduğu plan doğrultusunda fabrikanızda ki iş makinalarının sıfır hasar ile en ekonomik şekilde diğer yere taşıma işlemi sağlanmaktadır. Üstelik firmamız sizlere sunmuş olduğu ekspertiz hizmetten hiç bir ücret talep etmemektedir. Firmamız nakil işlemini gerçekleştirmeden önce fabrikanızda ki eşyaları türlerine göre kategorilere ayırarak üzerlerine yazmaktadır. Böylece eşyalarınız diğer yere taşındığında hiç bir karışıklık çıkmamaktadır. Ustalarımız tarafından büyük bir titizlik ile paketlenmiş olan araçlarınız ve makineleriniz olası aksiliklerden korunmaktadır.

Eşyalarınız araçlara sabitlendikten sonra diğer tarafa taşındığı için eşyalarınıza yolda giderken hiç bir zarar gelmemektedir. Eşyalarınız yeni yerlerine ulaştığında ise personellerimiz tarafından kurulum ve monte işlemleri yapılarak fabrika taşımacılığı hizmetinin son aşaması tamamlanmaktadır. Güven, kaliteli ve ekonomikliğin bir arada bulunduğu en iyi fabrika taşımacılığı hizmetini almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.