Eyüpoğulları Evden Eve Nakliyat Depolama

Eşyalarınız Evinize Sığmıyor mu ? Kolay Yolunu Bulduk !
Eyüpoğulları Eşya Depolama % 25 indirim ve 199,99TL'den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Depolama esnasında mini depo nakliye bedeli 500TL den başlayan fiyatlarla evinize yer açıyor. Şimdi sizde iletişim menümüzden firmamızı arayarak erken rezervasyon ayrıcalığıyla indirimli fiyatlardan yararlanın.
Eşyalarınızı depolarımızda güvenle saklıyoruz. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Anlaşmayı iptal etmek ise oldukça basit. Bize bir hafta kadar öncesinden haber vermeniz durumunda eşyalarınızı alabilir ve daha sonra ihtiyacınız halinde yeniden depolarımızı kullanabilirsiniz.
Eyüpoğlulları Evden Eve nakliyat olarak, müşteri nin nakliye sektöründe ki tüm talebleri karşılamak ve onları başka firmalara karşı yönelip zarar görmemeleri adına kaliteli depolama hizmetini makul bir ücret karşılığında müşteriye sunmaktayız.

Depolarımız 24 saat kameralar la takip edilen, iç ve dış etkenlere karşı güvenlik seviyesi en üst düzeyde olan, sürekli dezanfekte edilip temizlenip ilaçlanan ve sigortalı depolardır.


Eyüpoğlulları Evden Eve Nakliyat, sistemli bir şekilde çalışan müşteridenb gelen depolama talebi ni sözleşmeler dahilinde eşyaların sigortalanması mukabinde yapan firma olmakla beraber sözleşme yapılmadan asla depolama hizmeti vermiyoruz

Depolanması yapılacak eşyaların özel olarak ambalajlanıp paletlere yerleştirilmesi tarafımızca yapılmakta istenildiği taktirde sözleşme bitiminde eşyalar gideceği adrese teslim tutanağı ile teslim edilmektedir.

HIRSIZLIĞA KARŞI:ALARM,GÜVENLİK,VE ÖZEL YAPILMIŞ DUVAR VE JİLETLİ TELLER SAYESİNDE DEPOLAMA HİZMETİNE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ.

Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür. Daha Sonrasında özel yapım konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.